पोर्चुगलमा हरि जी सी को अन्तेष्टी कै दिनमा हत्यारा पक्राउ ।

भोला लामिछाने , पोर्चुगलमा हरि बहादुर जि सि को हत्या गर्ने अपराधी अर्जुन सापकोटा पक्राउ परेका छन । जिसीको अन्त्यस्टी गरेको केहि समयमा नै मंगलवार साँझ नेपाली हरुले नै पक्राउ गरी प्रहरिको जिम्मा दिएको पोर्तुगलबाट राज कुमार गुरुङले नेपाली वेभ लाई जानकारी दिएका छन् ।

स्वर्गीय हरि बहादुर जी सी को हत्यारा अर्जुन सापकोटा पक्रन सफल राज कुमार गुरुङ  कमल गुरुङ  नारायण काजि मगर  नर भुपाल राइ लगाएतका ब्याक्तीहरूको सहयोगमा उक्त अपराधी समातेर पुलीस प्रशासनलाई बुझाईएको छ । साथै सहयोग गर्ने व्याक्तीहरूलाई  सबै गैर आवासीय नेपालीहरूले सामाजिक संजालहरूमा धन्यबाद समेत दिंएका छन् ।

यता आजै स्वर्गीय हरि ज़िसी को अन्तेष्टीमा पोर्चुगलमा रहेका नेपाली दाजु भाई तथा दिदी बहिनीहरूको बाक्लो भिड़ भएको थियो । हत्याराले कुनै हालतमा उन्मुक्ति पाउनु हुदैन भन्ने कुरामा समस्त नेपालि समाज पोर्चुगल एक ढीक्का हुदै अपराधीलाई कड़ा भन्दा कड़ा सजाय दिनुपर्ने नेपाली समाज संघ संस्थाहरूका प्रतीनिधीहरूले समेत बताएका छन् । थप जानकारीपुलीस प्रकाशनले दिनेछ जानाकार हरू बताउछन् 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: