एन आर एन इटलीको भबिस्य कस्तो होला?

एन आर एन इटलीमा बिद्धमान समस्या समाधान हुन सकेको छैन। समस्यालाई छलफल मार्फत समाधान गर्न बोलाइएको गत २ तारिकको पिसा बैठकले सर्ब सम्मत निर्णय लिन सकेन। एन सि सि को बैठकमा आई सि सि का छेत्रीय सयोजक श्री अर्जुन कुमार श्रेष्ठ ज्युको पनि उपस्थिती थियो। उहाको उपस्थिती किन थियो, आई सि सि ले नै परिचालन गरेको थियो कि ब्यक्तिगत रुपमा उपस्थित हुनु भएको थियो यकिन हुन सकेन तर उहाको उपस्थितीले बिबादित उम्मेदवार श्री क्षेत्र कुमार श्रेष्ठलाई भने सफाइ दिएको छ। स प्रमाण बिबादमा परेका क्षेत्र कुमार श्रेष्ठ लाई कार्यबाही गर्न नसकिने जिकिर श्री अर्जुन कुमार श्रेष्ठ ज्यु को थियो। अब यस बिषयमा आई सि सि ले केन्द्रिय स्तरबाट अनुसन्धान गर्नु जरुरी देख्दछु। श्री क्षेत्र कुमार श्रेष्ठलाई कार्यबाहीको दाँयारामा ल्याउन र कुनै पनि पदमा अनुपयुक्त ठहर गर्नको निम्मित्त कस्तो किसिमको प्रमाणको आबस्यक्ता परेको हो त्यो बुझ्न सकिएको छैन।क्षेत्र कुमार श्रेष्ठ माथी इटलीमा दलाली ब्यवसाय सन्चालनको आरोप पनि नभएको हैन।यस कारण यहाँ बसोबास गर्ने सम्पूर्ण नेपाली लज्जित हुनु पर्ने स्थिती आउन सक्छ।अयोग्य ब्यक्तित्व लाई एन आर एन को जिम्मेवारी पद दिएको खन्डमा के होला त्यो भबिस्यले नै बताउने छ तर एन आर एन भनेको यस्तै ब्यक्तीहरुको जमात हो भन्ने कुराको पुस्ति भने हुनेछ।

One Response to “एन आर एन इटलीको भबिस्य कस्तो होला?”

  1. nepali Says:

    एउटा पैसा लिएर नेपालीहरु विदेश ल्याउने लाइ आर्को त्यस्तै काम गर्ने मान्छेलाई कारवाहीको माग गरेर बोलाउदा यस्तै परिणाम आउनु स्वाभाविक हो l यसको बिपरित परिणामको आशा गर्नु भएको छ भने त्यो तपाईहरुको मुर्खता भन्नु बाहेक अरु केहि उपमा रहन्न टुप्पी तन्नेर ….

    Like


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: