इतिहादको इकोनोमी क्लासमा भारी छुट

काठमाडौं, मंसिर २६ (नागरिक) – युनाइटेड अरब इमिरेट्स (युएई) को राष्ट्रिय वायुसेवा कम्पनी इतिहाद एयरवेजले काठमाडौंबाट जाने यात्रुका लागि ‘कोरल इकोनोमी क्लास’ टिकटमा विशेष छुट दिएको छ।

 

इतिहादको नेपालस्थित कार्यालयले जनाएअनुसार यस्तो छुटको टिकट आगामी पुस १६ सम्म उपलब्ध हुनेछ। छुट भाडामा काठमाडौंबाट लन्डन, फ्र्यांकफर्ट, इटाली, पेरिस, म्युनिख, ब्रसेल्स, जेनेभा र न्युयोर्क उडान गर्न पाइन्छ।

कम्पनीका अनुसार काठमाडौंबाट लन्डन छुटसहित एकतर्फी ३३ हजार ३ सय २६ तथा दुईतर्फी ५९ हजार ४ सय ७२ रुपैयाँ लाग्छ। फ्र्यांकफर्ट एकतर्फी ३३ हजार ९ सय ३६ र दुईतर्फी ६१ हजार ८ सय ७२, इटाली एकतर्फी ३१ हजार ५ सय ३६ र दुईतर्फी ५९ हजार ७ सय ७२ तथा पेरिस एकतर्फी ४२ हजार २ सय ३६ र दुईतर्फी ६५ हजार ४ सय ७२ रुपैयाँ लाग्छ।

त्यसै गरी म्युनिख एकतर्फी ३७ हजार ९ सय ३६ र दुईतर्फी ७४ हजार ८ सय ७२, ब्रसेल्स एकतर्फी ४६ हजार २ सय ३६ र दुईतर्फी १ लाख ६ हजार ९ सय ७२ तथा न्युयोर्कको एकतर्फी भाडा ६८ हजार २ सय ७५ र दुईतर्फी ९९ हजार ५ सय ५० रुपैयाँ लाग्छ। सबै भाडा दर करबाहेक हुन्।

इतिहादले हाल २ सय ६२ सिट क्षमताको एयरबस ए३३० मोडेलको जहाजमार्फत् काठमाडौंबाट आबुधाबी उडान गर्दै आएको छ। यो जहाजमा २२ पर्ल बिजनेस सिट र २ सय ४० कोरल इकोनोमी सिट छन्।

सन् २००३ मा उडान सुरु गरेको इतिहादले २०११ मा ८३ लाख यात्रु बोकेको थियो। यसले युएईको आबुधाबी अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थललाई आधार गरेर मध्यपूर्व, अफ्रिका, युरोप, एसिया, अस्ट्रेलिया र उत्तर अमेरिकाका ८७ गन्तव्यमा उडान गरिरहेको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: