केमन आइल्यान्डविरुद्ध नेपालको शानदार जित

इटालीमा भइरहेको विश्व क्रिकेट लिग डिभिजन ४ अन्तर्गत नेपालले केमन आइल्याण्डविरुद्ध शानदार प्रदर्शन गर्दै ७ विकेटको जित हासिल गरेको छ। पहिला ब्याटिङ गरेको आइल्याण्डले ३९.५ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर ६९ रन बनाएको थियो। ७० रनको लक्ष्य पाएको नेपालले १७ दशमलव २ ओभरमा ३ विकेट गुमाएर विजय लक्ष्य पूरा गर्‍यो।

आजको खेलमा अर्जेन्टिनाले अमेरिकालाई ठूलो अन्तरमा पराजित गरेमा मात्र नेपालको झीनो सम्भावना बाँकी रहन्छ। हिजोको हारसँगै २०१५ को विश्वकपमा छनोट हुने नेपालको सपना पनि सकिएको छ। विश्वकपमा छनोट हुन यस पटक नेपाल कम्तिमा डिभिजन-३ मा पुग्नुपर्ने थियो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: