विश्व कप फुटबल अन्तर्गत आज मध्यरातमा फाइनल प्रवेशका लागि नेदरल्याण्ड दुई पटकको विश्व विजेता उरुग्वेसँग भिड्दै

मंगलबार,जुलाई ,०६,२०१०
दक्षिण अफ्रिकामा जारी विश्व कपमा आज पहिलो सेमिफाइनल खेल हुँदैछ। राति सवा बाह्र बजे हुने पहिलो सेमिफाइनल खेलमा नेदरल्यण्ड स र उरुग्वेबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ। पहिलो विश्वकप विजेता दक्षिण अमेरिकी राष्ट्र उरुग्वेको युरोपियन राष्ट्र नेदरल्याण्डससँग यो पाँचौं भेट हो। यसअघि भएका चार भीडन्तमा तीन खेल उरुग्वेले जित्दा मात्र एक खेल नेदरल्याण्डसले जितेको थियो। तर, अहिले नेदरल्याण्डस निकै उत्कृष्ट फर्ममा छ।
चौविस खेलको अपराजित यात्रामा रहेको डच टिमले क्वाटरफाइनलमा सर्वाधिक पाँच पटकको विश्व विजेता ब्राजिललाई हराउँदै बलियो आत्मविश्वास बटुलिएको छ। त्यसैले आजको खेलमा उरुग्वे केहि दबावमा पर्ने अनुमान गरिएको छ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: