एनआरएनको अध्यक्ष पद निर्वाचनबाटै हुने

गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्षका प्रत्यासीहरु तीनै जनाले निर्वाचनबाटै टुंग्याउन आफूहरु तयार रहेको बताएका छन्। आर्थिक पत्रकार समाजले चेम्बर अफ कर्मशको कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै तीन अध्यक्षका प्रत्यासीहरुले आफूहरुको उम्मेदवारी कायम रहेको कायम रहने बताए। विभिन्न मिडियामा आएका उम्मेदवारी फिर्तासम्बन्धी र राम थापा निर्वाविरोध निर्वाचित भन्ने हल्लाप्रति आक्रोसित उम्मेदवारहरुले अब निर्वाचन नै हुने बताए।वर्तमान अध्यक्ष उपेन्द्र महतोले बारम्बार सहमतिका लागि प्रयास जारी राखेका कारण राम थापा पक्षले उम्मेदवारी फिर्ता र निर्वाविरोधको हल्ला गरेको अध्यक्षका प्रत्यासी देवमान हिराचनले बताए। संस्थालाई विवादमा लान चाहने केहि साथीहरुले विभिन्न हल्ला चलाएको र त्यसको पछि नलाग्न उनको अनुरोध थियो। आइतबार रातीसम्म कुर्नुस निर्वाचनमार्फत नयाँ अध्यक्ष पाउने हुनेछ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: