अन्ततः माओवादी यही सरकारमा आउन बाध्य हुन्छ ―सामान्य प्रशासनमन्त्री श्रेष्ठ

काठमाडौं। सामान्य प्रशासनमन्त्री रवीन्द्र श्रेष्ठले नेकपा एमाले नेतृत्वको वर्तमान सरकारलाई असंवैधानिक भन्दै आएको माओवादीले पनि केही समयपछि सरकारमा सहभागीहुने दाबी गर्नुभएको छ। प्रेस चौतारी कास्कीले आइतबार पोखरामा आयोजजित कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री श्रेष्ठले सरकारविरुद्धको आन्दोलनले माओवादीलाई नै कमजोर बनाउँने र अन्ततः माओवादी यही सरकारमा आउन बाध्य हुने ठोकुवा गर्नुभयो। माओवादीले असंवैधानिक ढङ्गबाट नै सरकारमा आफ्नो नेतृत्व कब्जा गर्न खोजेको उहाँको आरोप थियो। माओवादी शिविरभित्र रहेका अयोग्य लडाकूले नै आफूहरु सेनामा नै समायोजन हुनुपर्ने अडानबारे पत्रकारले राखेको जिज्ञासामा मन्त्री श्रेष्ठले संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय मिसन अनमिनसँग भएको सम्झौताअनुसार नै समयमै सेना समायोजन गरिने दाबी गर्नुभयो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: