वाइसीएलद्धारा उपत्यका बन्द, जनजीवन प्रभावित

काठमाडौं। एकीकृत नेकपा (माओवादी) का काठमाडौं ईलाका न. ७ का संयोजक राजेन्द्र फुयाालको हत्या भएको विषयलाई लिएर माओवादीको भातृ संगठन योङ कम्युनिष्ट लिगले हिजो उपत्यका बन्द गर्योछ। बन्दका कारण राजधानीको यातायात, विद्यालय, कलेजका साथै मुख्य चोक बजारका पसल खुल्न सकेनन्। बन्दका कारण उपत्यकाबाट बाहिरिने कुनै पनि बसहरू बाहिरन नपाउँदा धेरै यात्रुहरू अलपत्र परेका थिए। विहानैदेखि सडकका चोकचोकमा भेला भएका बन्दकर्ताले यातायात बन्द गराउन दबाब दिएका थिए। एकसाता अघि अपहरणमा परेका राजेन्द्र फुयाँलको शव काठमाडौंको काभ्रेस्थलीको फाँटमा भेटिएको थियो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: