पोखरामा एक जोडी प्रेमी–प्रेमिकाले विष पिएर आत्महत्या

पोखरा – पोखरामा एक जोडी प्रेमी–प्रेमिकाले विष पिएर आत्महत्या गरेका छन्। शुक्रबार पोखराको पृथ्वीचोकस्थित एक होटेलको कोठामा सँगै विष सेवन गरेकामध्ये प्रेमिकाको मृत्यु भएको दुई दिनपछि आइतबार प्रेमीको पनि मृत्यु भएको हो।शुक्रबार विष सेवन गरी अशक्त बनेका पृथ्वीचोकका २० वर्षीय शंकर पुनको नयाँबजारस्थित चरक हस्पिटल एण्ड रिसर्च सेण्टरमा आइसीयूमा उपचारका क्रममा आइतबार बिहान निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ।  

                          यसअघि, विष सेवनबाट पोखरा उपमहानगरपालिका–१८ काजीपोखरीकी १७ वर्षिया प्रेमिका सरिता तामाङको होटेलको कोठामै मृत्यु गएको थियो। घटनास्थलमा फेला परेको डायरीमा उनीहरुबीच लामो समयदेखि प्रेम सम्बन्ध रहँदै आएको उल्लेख छ। तर, उनीहरुले विष सेवन गर्नुको कारण भने नखुलेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रहरी निरीक्षक रमेश पण्डितले जानकारी दिए।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: