कुलबहादुर खड्कालाई प्रधानमन्त्रीको सुरक्षा सल्लाहकार बनाउने तयारी

     तत्कालीन सरकारको पालामा कायममुकायम प्रधानसेनापति बनेका कुलबहादुर खड्कालाई प्रधानमन्त्रीको सुरक्षा सल्लाहकार बनाउने तयारी सरकारले गरेको छ ।राजधानीमा शनिबार आयोजित एक कार्यक्रममा रक्षामन्त्री विद्यादेवी भण्डारीले खड्कालाई प्रधानमन्त्रीको सुरक्षा सल्लाहकार बनाउनेबारे छलफल भइरहेको जानकारी दिइन ।सेनालाई विवादमुक्त गर्न खड्कालाई प्रधानमन्त्रीको सुरक्षा समितिको सल्लाहकारमा नियुक्त गर्न सकिने उनको भनाइ थियो ।गत सातामात्र मन्त्री भण्डारीले खड्कालाई कारबाही गर्ने तयारी भइरहेको बताएकी थिइन ।खड्काले केही दिनअघि प्रधानमन्त्री नेपाललाई भेेटी सुरक्षा परिषद्को संयोजक वा सुरक्षा सल्लाहकारमा नियुक्तीको प्रस्ताव गरेका थिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: