दाङमा अनिश्चितकालीन यातायात बन्द

                        दाङका यातायात मजदुर सङ्गठनहरूले आजदेखि दाङको यातायात सेवा अनिश्चितकालका लागि बन्द गरेका छन् ।दाङको लमही क्षेत्रमा कार्यरत विभिन्न सात मजदुर सङ्गठनले आफ्ना सहकर्मी माथि कुटपिट गर्नेलाई स्थानीय प्रशासनले कारबाही नगरेको भन्दै कारबाहीका लागि दबाब दिन यातायात बन्द गरेको बताएका छन् ।दुई दिनअघि दाङको देउखुरीमा रा १ ज १६ नं. को जिपका चालक रोशन घिमिरेलाई थरूहटका कार्यकर्ताले कुटपिट गरेको उनीहरूले आरोप लगाएका छन् । सात मजदुर सङ्गठनले संयुक्त विज्ञप्ति निकालेर दोषिमाथि कारबाही नहुँदासम्म यातायात ठप्प पार्ने चेतावनी दिएका छन् ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: