‘सेनापति अबकाश राजनीतिक सहमतिबाट

 

१२ बैशाख, काठमाण्डौ । एकीकृत नेकपा माओबादीले सेनापति अबकाशका बिषयमा राजनीतिक सहमति जुटाएर अघि बढ्ने निष्कर्ष निकालेको छ ।आज बिहान करिब ३ घण्टा बालुवाटारमा बसेको माओबादी सचिवालयको अनौपचारीक बैठकले यस्तो निष्कर्ष निकालेको हो ।बैठकपछि संचारकर्मीहरुसंग कुरा गर्दै माओबादी प्रबक्ता दिनानाथ शर्माले सेनापति प्रकरणका बिषयमा सरकारमा सहभागी दलहरुसंगमात्र नभइ सरकार बाहिरका दलहरुसंग पनि छलफल गरिने बताउनु भयो ।उहाँले यस बिषयमा अन्तिम टुंगोमा पुग्न एमाले स्थायी कमिटीको निर्णय कुर्नु पर्ने पनि बताउनुभयो ।उता सेनापति अबकाशका बिषयमा एमालेभित्रै मत बाझिएपछि साझा घारणा बनाउन आजै एमाले स्थायी समितिको बैठक बस्दै छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: